CENTRUM DZIAŁAŃ KULTUROTWÓRCZYCH

www.cdk.org.pl

Nauczyciele

W naszym centrum zajęcia prowadzą:

 

Joanna Grandys - warsztaty wokalno-aktorskie, terapia przez sztukę.


Absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Od 1998 roku związana z Operą Krakowską. Od 2005 roku prowadzi zajęcia wokalno-aktorskie i rytmiczne dla dzieci. Od 2008 roku prowadzi zajęcia z zakresu emisji i impostacji głosu, dykcji i zadań aktorskich, analizy i interpretacji wiersza oraz utworów wokalnych. W 2012 ukończyła Studium Terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie.

Tomasz Wnuk - nauka gry na instrumentach klawiszowych, emisja głosu, zespoły wokalne, chór, dykcja recytacja.

Założyciel Centrum Działań Kulturotwórczych.
www.tomaszwnuk.pl

Rafał Pawłowski - warsztaty wokalno-aktorskie

 

Aktor i wokalista, pracujący w Operze Krakowskiej i współpracujący z trzema teatrami: Teatrem „Plejada” w Krakowie (współzałożyciel), Teatrem „Nomina  Rose” oraz  Teatrem „Storia” ze Starego Sącza. Od roku 2007 r. pracuje na stałe w Operze Krakowskiej. W 2010 r. ukończył studia  w Szkole Aktorskiej SPOT, które zaowocowały współpracą z Telewizją TVN w charakterze aktora, z którą  nagrał 28 odcinków seriali, współpracuje także z telewizja Polsat i TVP1.

 Sylwia Kawecka - emisja głosu, rytmika, audycje muzyczne.

 

Absolwentka śpiewu solowego dr hab. Małgorzaty Woltmann – Żebrowskiej na wydziale Wokalno – Aktorskim  w Poznańskiej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Padarewskiego. Doskonaliła swoje umiejętności na wokalnych kursach mistrzowskich m.in.: Matijasa Robavsa, Urszuli Kryger, Jacka Szymańskiego, prof. Ubaldo Fabbri. W 2015 roku zadebiutowała w Operze Poznańskiej, główną rolą – partią dziecka, w operze „Dziecko i czary” M. Ravela.

Marcin Woźniak - instrumenty klawiszowe, emisja głosu, kształcenie słuchu

 

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w   Lublinie. Tytuł magistra sztuki uzyskał na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie - kierunek: Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej.  Od lat współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi Lublina. Współpracował z zespołami ludowymi oraz prowadził własną audycję w Radiu Eska oraz Radiu Rytm. Specjalność - instrumenty klawiszowe, skrzypce.